Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil

biosilk-hydrating-therapy-maracuja-oil

1. Zanim zastosujesz…

Olejek Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil polecany jest do włosów suchych, zniszczonych, farbowanych i długich. Jego najważniejsze właściwości to nawilżanie, zregenerowanie i wzmacnianie. Zamknięty jest w 15 ml buteleczce, do której producent nie dołączył żadnego aplikatora. Opakowanie zabezpieczone jest jedynie foliową zaślepką i zakrętką.

Kosmetyk kupisz w drogeriach, małych sklepach z kosmetykami, a nawet w dyskontach spożywczych.

2. Skład

Zawiera olejek z marakui, egzotycznego owocu rosnącego w Ameryce Południowej. Roślina bogata jest w kwasy tłuszczowe Omega – 6 oraz witaminy A, K i E. Jest świetny w pielęgnacji skóry twarzy i ciała oraz włosów i paznokci. W Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil nie znajdziesz alkoholu i innych wysuszających substancji. W jego składzie są obecne natomiast proteiny i silikony, które mają właściwości odżywcze i ochronne.

3. Działanie i właściwości

Olejek do włosów Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil ma właściwości nawilżające i odżywcze. Odbudowuje rozdwojone końcówki, wygładza pasemka i nabłyszcza. Kosmetyk ułatwia rozczesywanie i przyspiesza suszenie. Pomaga w modelowaniu każdego rodzaju fryzury. Dzięki zawartości witamin i innych składników aktywnych poprawia kondycję i wygląd włosów. Do tego, olejek pięknie pachnie i może stanowić tańszy zamiennik produktów o podobnym działaniu.

4. Stosowanie

Opakowanie olejku do włosów Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil nie zostało wyposażone w żaden aplikator. Podczas stosowania uważaj, aby nie wylać zbyt dużej ilości kosmetyku. Stosuj go i przed myciem, i po myciu głowy, na suche lub na mokre pasemka. Produkt dokładnie wetrzyj w końcówki oraz od połowy długości włosów. Opakowanie jest bardzo małe, dlatego co dwa miesiące będziesz musiała uzupełniać swoją kosmetyczkę.

5. Konsystencja, wydajność i zapach

Olejek Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil przepięknie pachnie. W kosmetyku wyczujemy słodki i egzotyczny aromat owoców marakui. Nie jest wydajnym produktem – jedno opakowanie mieści w końcu kilkanaście ml. Ma delikatną formułę, dzięki czemu nie skleja włosów i nie pozostawia tłustej warstwy na ich powierzchni.

Dlaczego lubisz olejek do włosów Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil?

  • nawilża, regeneruje i wzmacnia
  • zawiera egzotyczny olejek z marakui
  • cudowny zapach
  • lekka konsystencja, która nie obciąża włosów
  • łatwo dostępny

Dlaczego nie lubisz olejku do włosów Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil?

  • opakowanie bez aplikatora
  • mało wydajny
  • efekt utrzymuje się krótko
  • mała pojemność opakowania zmusza do ciągłego kupowania olejku – cena wzrasta