Davines OI Oil

davines-ol-oil

1. Zanim zastosujesz…

Olejek Davines OI Oil dedykowany jest osobom z matowymi włosami o rozdwojonych końcówkach. Najważniejszym zadaniem produktu jest przywrócenie blasku pasemkom oraz odżywienie, wygładzenie i regeneracja zniszczonych końców włosów. Jedno opakowanie zawiera 135 ml płynu. Dozownik olejku nie jest zbyt wygodny w stosowaniu. Kosmetyk znajdziesz w Internecie na różnych aukcjach kosmetycznych.

2. Skład

W olejku Davines OI Oil znajdziesz olejki silikonowe i olejek roucou. Pierwszy ze składników tworzy ochronną otoczkę na powierzchni włosów, która zabezpiecza przed wysoką temperaturą, zanieczyszczeniami środowiska i innymi szkodliwymi substancjami. Natomiast olejek roucou ma działanie regenerujące i antyrodnikowe. Podkreśla naturalny kolor włosów, uelastycznia je, zapobiega przedwczesnemu starzeniu.

W składzie produktu znajdują się również silikony, filtr UV i substancje zapachowe.

3. Działanie i właściwości

Olejek Davines OI Oil dba o włosy zniszczone i uszkodzone. Zapewnia połysk i wygładzenie; dzięki niemu pasemka stają się miękkie w dotyku. Produkt zapobiega również plątaniu kosmyków i powstawaniu kołtunów. Pomaga w codziennym szczotkowaniu i układaniu włosów. Przeciwdziała puszeniu i elektryzowaniu się pasemek. Dzięki zawartości antyoksydantów olejek Davines OI Oil chroni włosy i skórę głowy przed wolnymi rodnikami, promieniowaniem słonecznym, zanieczyszczeniem środowiska i innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Co ciekawe, opakowanie kosmetyku można poddać ponownej obróbce.

4. Stosowanie

Stosowanie olejku do włosów Davines OI Oil niektórym z was może przysporzyć niemałych problemów. Dlaczego? Otóż aplikator produktu jest bardzo mały i trzeba przekręcać butelkę, aby wydobyć z niej olejek. A jak zaaplikować kosmetyk na włosy? Produktu używa się przed suszeniem lub stylizacją, zaraz po myciu głowy. Kiedy twoje pasemka będą już suche, również możesz zastosować Davines OI Oil. Dzięki takiemu zabiegowi włosy i ich końce będą zabezpieczone przed wysoką temperaturą. Jeśli twoje kosmyki wyrastające nad karkiem są zniszczone lub osłabione, także pomoże im ten produkt. Co wieczór, przed snem nakładaj kilka kropel olejku.

5. Konsystencja, wydajność i zapach

Olejek do włosów Davines OI Oil ma lekką konsystencję, które nie obciąża włosów i szybko w nie wnika. Jest kosmetykiem bardzo wydajnym – wystarcza na ponad półroczną kurację. Produkt ma niezwykły zapach – można w nim wyczuć wanilię i kwiaty annatto o słodkim aromacie.

Dlaczego lubisz olejek do włosów Davines OI Oil?

  • odżywia i regeneruje końcówki włosów
  • wygładza i nabłyszcza pasemka
  • zawiera silikony, olejek roucou i filtr UV
  • ma lekką formułę, która nie obciąża włosów
  • produkt wydajny
  • bardzo przyjemny zapach

Dlaczego nie lubisz olejku do włosów Davines OI Oil?

  • aplikacja może sprawić niektórym kłopoty
  • mały i niewygodny w stosowaniu aplikator