Dove Pure Care Dry Oil

dove-pure-care-dry-oil

1. Zanim zastosujesz…

Olejek Dove Pure Care Dry Oil polecany jest do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Do podstawowych właściwości kosmetyku zalicza się: odżywienie, ochronę, nabłyszczenie i zmiękczenie. Jedno opakowanie mieści 100 ml płynu. Butelkę wyposażono w bardzo małą pompkę. Produkt jest łatwo dostępny; kupisz go w każdej drogerii.

2. Skład

Olejek kokosowy, olejek ze słodkich migdałów, olej słonecznikowy, olej palmowy i olejek makadamia są najważniejszymi składnikami. Dbają one o każdy rodzaj włosów i skóry głowy. Potrafią zdziałać cuda. Jednak osoby z bardzo zniszczonymi włosami i wrażliwą skórą nie powinny stosować Dove Pure Care Dry Oil. Na początku składu znajduje się ciekła parafina, które może rozregulować pracę gruczołów łojowych i wywołać podrażnienia.

W produkcie znajdziesz także silikony, perfumy i alkohole.

3. Działanie i właściwości

Olejek Dove Pure Care Dry Oil zapewnia włosom odżywienie, zmiękcza i wygładza je. Mimo zawartości parafiny ma lekką konsystencję – nie pozostawia tłustej warstwy na włosach i nie skleja pasemek. Produkt chroni włosy i skórę głowy przed szkodliwymi czynnikami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi. Olejek stosowany regularnie z pewnością przyniesie zadowalające rezultaty.

4. Stosowanie

Trzy lub cztery pompki olejku rozgrzej w dłoniach, a następnie rozprowadź na czystych i wilgotnych włosach. Zacznij od połowy ich długości; nie zapomnij o końcówkach. Następnie włosy wysusz i wymodeluj według własnego uznania. Jeżeli kosmetyk dostanie się do twoich oczu, natychmiast przemyj je dużą ilością wody. Olejek do włosów Dove Pure Care Dry Oil możesz aplikować w inny sposób. Nakładaj przed myciem, aby odżywić pasemka. Po upływie 30 minut głowę umyj szamponem. W celu nawilżenia i uelastycznienia olejek stosuj na czyste pasemka. Produktu używaj codziennie lub jako dodatek do maseczek i odżywek po to, żeby wzmocnić włosy.

5. Konsystencja, wydajność i zapach

Zapach olejku Dove Pure Care Dry Oil jest bardzo intensywny i może drażnić niektóre osoby. Konsystencja kosmetyku jest bardzo lekka, szybko się wchłania, nie obciąża i nie skleja włosów. Jedno opakowanie produktu jest bardzo wydajne – wystarcza na blisko rok.

Dlaczego lubisz olejek do włosów Dove Pure Care Dry Oil?

  • odżywia i zabezpiecza uszkodzone włosy
  • zapewnia blask i miękkość pasemek
  • zawiera olejek kokosowy, olejek ze słodkich migdałów, olej słonecznikowy, olej palmowy i olejek makadamia
  • kilka sposobów stosowania kosmetyku
  • produkt bardzo wydajny
  • lekka konsystencja szybko się wchłania

Dlaczego nie lubisz olejku do włosów Dove Pure Care Dry Oil?

  • parafina znajdująca się w składzie może podrażniać
  • drażniący zapach
  • tylko regularne stosowanie zapewni pożądane efekty