Macadamia Healing Oil Treatment

macadamia-healing-oil-treatment

1. Zanim zastosujesz…

Olejek Macadamia Healing Oil Treatment przeznaczony jest do pielęgnacji włosów zniszczonych i pozbawionych blasku. Do głównych zadań kosmetyku należą: nabłyszczenie, regeneracja, nawilżenie, odżywienie i wygładzenie. Jedno opakowanie zawiera 125 ml płynu. Butelka ma bardzo wygodny i prosty w stosowaniu dozownik. Produkt kupisz na stronie internetowej producenta oraz w wirtualnych sklepach z produktami fryzjerskimi.

2. Skład

Jak sama nazwa kosmetyku wskazuje, głównym składnikiem jest olejek makadamia. Ma właściwości odmładzające i odbudowujące, odżywcze i upiększające. Drugim bardzo ważnym składnikiem jest olejek arganowy. Chyba nie trzeba opisywać jego właściwości, bo każda włosomaniaczka zna je na pamięć. Zawiera także witaminy A i E, skwalen oraz naturalny filtr przeciwsłoneczny.

W produkcie znajdziesz także emolienty, silikony oraz substancje zapachowe i barwiące.

3. Działanie i właściwości

Olejek do włosów Macadamia Healing Oil Treatment ma działanie regenerujące i odżywcze. Zapewnia im odżywienie, wygładzenie i nabłyszczenie. Sprawia, że stają się podatne na modelowanie; szczotkowanie jest naprawdę łatwe i szybkie. Kosmetyk ma lekką konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania i nie obciąża włosów. Olejek Macadamia Healing Oil Treatment zapobiega blaknięciu koloru i przedłuża trwałość farby lub innego produktu koloryzującego. Produkt zabezpiecza pasemka i skórę głowy przed działaniem promieniowania słonecznego. Skraca także czas suszenia nawet o 50%.

4. Stosowanie

Aplikację olejku do włosów Macadamia Healing Oil Treatment zrobisz bardzo szybko i łatwo. Niewielką ilość kosmetyku nałóż na suche lub wilgotne włosy. Aby produkt lepiej się rozprowadził, pasemka rozczesz grzebieniem z wąsko rozstawionymi ząbkami. Olejek możesz także dodać do swojej ulubionej maseczki lub odżywki. W ten sposób wzmocnisz działanie wszystkich produktów. Jeżeli chcesz, aby farba do włosów lepiej pokryła wszystkie pasemka i dokładnie się w nie wchłonęła, użyj Macadamia Healing Oil Treatment.

5. Konsystencja, wydajność i zapach

Olejek Macadamia Healing Oil Treatment ma oleistą, gęstą i nieco ciężką konsystencję. Jest niezwykle wydajny; jedno opakowanie wystarcza na ponad pół roku kuracji. Słodki i przyjemny zapach krótko utrzymuje się na włosach. Osoby wrażliwe na intensywne aromaty będą zadowolone z takiej wiadomości.

Dlaczego lubisz olejek do włosów Macadamia Healing Oil Treatment?

  • regeneruje, nawilża i odżywia włosy
  • wygładza i nabłyszcza pasemka
  • zawiera olejek makadamia bogaty w witaminy i minerały
  • w składzie znajduje się filtr przeciwsłoneczny
  • można dodać go do maseczki, odżywki lub farby
  • jest olejkiem wydajnym

Dlaczego nie lubisz olejku do włosów Macadamia Healing Oil Treatment?

  • lima gęstą i ciężką konsystencję
  • lisłodki zapach może drażnić niektóre wrażliwe osoby