Ratujemy zniszczone włosy z keratynową maską Nanoil!

 

Maska do włosów z keratyną - Nanoil Keratin Hair Mask

Masz zniszczone włosy i boisz się, że jedynym rozwiązaniem będzie ostre cięcie u fryzjera? Zaczekaj! Wykorzystaj moc keratyny w domowej pielęgnacji i przywróć swoim włosom piękno dzięki Nanoil Keratin Hair Mask.

Masz piękne, długie i pełne blasku włosy. Nie dbasz o nie zbyt intensywnie, czasami zafarbujesz, z rana w pośpiechu wysuszysz suszarką. Nie wydają się być w złej formie. Czasami nawet uda ci się upiąć z nich fajną fryzurę. Pewnego dnia budzisz się i zauważasz, że masz rozdwojone końcówki, a włosy stały się łamliwe. Rozczesujesz je z nadzieją, że to tylko efekt „fryzury”, którą zafundował ci sen. Ze zgrozą zauważasz, że na szczotce zostaje garść pasm, które wypadły. Uświadamiasz sobie, że twoje włosy są zniszczone. Jak to się stało? Co teraz?!

Dlaczego włosy rozdwajają się i są łamliwe?

Jest wiele czynników, które wpływają negatywnie na kondycję włosów. Mogą być zewnętrzne (jak słońce, toksyny, mróz itp.) albo wewnętrzne (np. zaburzenia hormonalne, choroby, brak składników odżywczych w diecie). Często jednak my sami nieświadomie sprawiamy, że nasze włosy się osłabiają – najczęściej nieprzemyślanym, zbyt częstym farbowaniem, rozjaśnianiem i stylizowaniem włosów. To, na co mamy wpływ, a co bardzo często jest przyczyną zniszczenia włosów, to między innymi:

 • suszenie włosów zbyt gorącym strumieniem powietrza,
 • zbyt częste prostowanie włosów i stylizacja termiczna,
 • brak ochrony przed słońcem (ochrony UV),
 • brak ochrony przed wysoką temperaturą,
 • szarpanie włosów i rozczesywanie ich na siłę,
 • spanie w rozpuszczonych i niezabezpieczonych włosach,
 • używanie zbyt wielu akcesoriów do włosów,
 • zbyt ciasne upinanie włosów, co osłabia cebulki.

Ratunek dla włosów: keratynowa maska Nanoil

Nie ma jednak sytuacji bez wyjścia! Nawet najbardziej zniszczone włosy da się zregenerować, ale trzeba mieć sprzymierzeńca – produkt taki jak keratynowa maska do włosów Nanoil. To jedyna taka maska do włosów zniszczonych, której składniki są w stanie zregenerować włosy na całej ich długości – szybko, skutecznie i bez długich godzin poświęcanych na pielęgnację. Jak to możliwe?

Nanoil Keratin Hair Mask – składniki

Najważniejszy jest skład, od którego zależy tak naprawdę wszystko. W przypadku maski do włosów Nanoil główną rolę gra hydrolizowana keratyna, która ma umiejętność regenerowania i wzmacniania zniszczonych pasm. To białko, które jest naturalnym budulcem naszych włosów, a więc doskonale odbudowuje je cegiełka po cegiełce. W duecie z panthenol (prowitamina B5) poprawia nawilżenie włosów, rewitalizuje je i przywraca im piękno. Tym sposobem Nanoil Keratin Hair Mask potwierdza, że czasami wystarczą tylko dwa składniki, aby zadbać o włosy lepiej (i taniej!) niż w salonie fryzjerskim.

Nanoil Keratin Hair Mask – formuła

Plusem tej maski do włosów jest też konsystencja. To niezwykle lekka maska do włosów, której używa się z przyjemnością. Z kilku powodów: nie trzeba jej dużo, żeby pokryć całe włosy, nie ścieka z nich i łatwo się spłukuje, pozostawiając pasma świeże, lekkie i wygładzone. Kobiety pokochały Nanoil Keratin Hair Mask za to, że nie obciąża włosów i jest niezwykle skutecznym kosmetykiem.

Nanoil Keratin Hair Mask – działanie

Dobrą maskę najlepiej poznać jednak po tym, jak działa. A maska do włosów z keratyną od Nanoil działa naprawdę skutecznie! Różnicę widać już po pierwszym użyciu, a z każdym kolejnym kondycja włosów jest lepsza!

 • Odbudowuje i wzmacnia włosy od środka.
 • Hamuje nadmierne wypadanie włosów.
 • Zapobiega rozdwajaniu się końcówek.
 • Wygładza i uelastycznia włosy.
 • Przywraca pasmom naturalny blask.
 • Chroni przed kolejnymi uszkodzeniami.

Nanoil Keratin Hair Mask – stosowanie

A co najważniejsze: żeby to wszystko osiągnąć, wcale nie trzeba dużo wysiłku. Wystarczy regularne stosowanie Nanoil Keratin Hair Maskco najmniej raz w tygodniu na minimum 15 minut. To naprawdę niewiele w porównaniu do tego, ile czasu trzeba spędzić u fryzjera lub jak dużego zaangażowania wymagają inne kuracje do włosów np. wcieranie ampułek, olejowanie. Maska do włosów Nanoil jest naprawdę niewymagająca – wystarczy nałożyć ją na umyte, wilgotne (odciśnięte tylko z nadmiaru wody) włosy, odczekać od 15 do 30 minut, a następnie ją spłukać. Tak niewiele, aby zyskać tak wiele!