Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase

gliss-kur-ultimate-color-bi-phase

1. Zanim zastosujesz…

Olejek Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase przeznaczony jest do włosów farbowanych i pozbawionych połysku. Produkt zapewnia ochronę koloru pasemek, zabezpiecza przed promieniowaniem słonecznym, zapewnia zdrowy blask. W jednym opakowaniu znajduje się 100 ml płynu. Kosmetyk ma formułę mgiełki, którą na włosy rozpyla się za pomocą specjalnego dozownika. Olejek można kupić w drogeriach i wielu sklepach kosmetycznych.

2. Skład

W Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase znajdziemy olejek z pestek moreli. Bogaty jest w potas i błonnik, witaminy A, C i E oraz kwasy linolowy i oleinowy. Substancje w nim zawarte mają bardzo dobre właściwości pielęgnacyjne i lecznicze. Do składników zaliczymy również: alkohole, glicerynę, keratynę, kwas mlekowy oraz substancje barwiące i zapachowe.

Osoby z wrażliwą skórą głowy nie powinny stosować tego produktu ze względu na obecność gliceryny w składzie.

3. Działanie i właściwości

Ten dwufazowy olejek ma działanie ochronne. Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase zabezpiecza naturalny kolor włosów, jak i ten uzyskany podczas farbowania pasemek. Podkreśla kolor naturalnych i sztucznych refleksów. Kosmetyk zapewnia również zdrowy połysk, wzmocnienie struktury pasemek i wygładzenie ich powierzchni. Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase zawiera filtr przeciwsłoneczny. Zabezpiecza on włosy przed szkodliwym działaniem promieni UVA/UVB, przeciwdziała wysuszeniu pasemek i podrażnieniom skóry głowy.

4. Stosowanie

Olejek do włosów Schwarzkopf Gliss Kur Ultime Color Bi-Phase jest kosmetykiem dwufazowym. Przed każdą aplikacją pamiętaj o tym, aby butelkę wstrząsnąć. Olejek rozpyl z odległości około 15 cm na suche lub wilgotne włosy. Produkt doskonale je nabłyszczy i długo pozostanie na ich powierzchni. Jeżeli mgiełka przedostanie się do oczu, natychmiast przemyj je letnią wodą – w ten sposób unikniesz podrażnień. Olejek do włosów Schwarzkopf Gliss Kur Ultime Color Bi-Phase przechowuj w zacienionym miejscu po to, by jak najdłużej zachował swoje właściwości.

5. Konsystencja, wydajność i zapach

Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase to dwufazowy olejek. Lżejsza warstwa w białym kolorze znajduje się na powierzchni tej cięższej, bezbarwnej. Kosmetyk wystarcza na około sześć miesięcy kuracji. Ma słodki, ale przyjemny i niedrażniący zapach, który po krótkim czasie od aplikacji ulatnia się.

Dlaczego lubisz olejek do włosów Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase?

  • chroni kolor pasemek
  • zabezpiecza przed promieniami UV
  • zawiera olejek morelowy
  • produkt dwufazowy
  • przyjemny zapach

Dlaczego nie lubisz olejku do włosów Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Color Bi-Phase?

  • zawiera glicerynę, która może podrażniać i przetłuszczać skórę głowy
  • może działać drażniąco na oczy
  • nie zapewnia odżywienia i wzmocnienia wewnętrznym strukturom pasemek
  • działa tylko powierzchniowo