Isana Professional Haare Oil Care

isana-professional-haare-oil-care

1. Zanim zastosujesz…

Olejek Isana Professional Haare Oil Care polecany jest do pielęgnacji włosów suchych z rozdwajającymi się końcówkami. Kosmetyk wygładza i zapobiega dalszym uszkodzeniom. W jednej butelce mieści 200 ml produktu. Opakowanie wyposażono w łatwą w stosowaniu pompkę. Olejek możesz kupić w każdej drogerii lub sklepie z artykułami fryzjerskimi.

2. Skład

Głównymi składnikami Isana Professional Haare Oil Care są olejek arganowy i masło Shea. Olejek arganowy zawiera naturalne antyoksydanty, ma działanie regenerujące i odżywcze. Masło Shea natomiast ma silne właściwości nawilżające. Polecane jest do pielęgnacji włosów niskoporowatych, a nie suchych i z rozdwojonymi końcówkami. Jeżeli będziesz niepoprawnie stosować kosmetyk, możesz jeszcze bardziej zniszczyć swoje włosy.

3. Działanie i właściwości

Olejek Isana Professional Haare Oil Care regeneruje i nawilża końcówki włosów oraz zapobiega ich dalszym uszkodzeniom. Zapewnia nabłyszczenie i wygładzenie. Zabezpiecza końce pasemek podczas suszenia, prostowania lub farbowania. Jeżeli będziesz stosowała go regularnie, częste zabiegi fryzjerskie z wykorzystaniem gorącego powietrza nie będą ci takie straszne. Produkt może sklejać i przetłuszczać włosy i skórę głowy, dlatego lepiej nie stosować go na całą długość pasemek.

Niestety olejek Isana Professional Haare Oil Care nie poprawia ogólnej kondycji skalpu, nie zapewnia dogłębnego odżywienia i nawilżenia, lecz doraźną ochronę.

4. Stosowanie

Aplikacja olejku do włosów Isana Professional Haare Oil Care jest naprawdę prosta. Opakowanie wyposażono w łatwą w obsłudze pompkę. Olejek należy nanosić bardzo oszczędnie – zbyt duża ilość mogłaby przetłuścić pasemka i skórę głowy. Producent podaje, aby kosmetyk nanosić i na całą długość włosów, i na końcówki. Produkt należy chronić przed promieniami słonecznymi. Nie przejmuj się też, gdy na dnie butelki pojawi się osad. Jest to normalne zjawisko związane z obecnością naturalnych olejków w składzie.

5. Konsystencja, wydajność i zapach

Isana Professional Haare Oil Care wystarcza na ponad roczną kurację. Ma półpłynną konsystencję, która z łatwością rozprowadza się na włosach. Nieprzyjemny zapach może odstraszać potencjalne klientki.

Dlaczego lubisz olejek do włosów Isana Professional Haare Oil Care?

  • zabezpiecza końcówki włosów
  • zawiera olejek arganowy i masło Shea
  • łatwa aplikacja
  • produkt wydajny

Dlaczego nie lubisz olejku do włosów Isana Professional Haare Oil Care?

  • może sklejać i przetłuszczać włosy i skórę głowy
  • bardzo nieprzyjemny zapach
  • działa tylko doraźnie
  • nie zapewnia kompleksowej pielęgnacji
  • niezabezpieczony przed promieniami słonecznymi produkt może stracić swoje właściwości